sezoni 2

La Casa de Papel Sezoni 2 – Episodi 6 (I FUNDIT)

12.49K Views0 Comments

Policia po hyn në Bankën e Valutës dhe Monedhës Do të shpëtojnë pengjet? Po hajdutët do ja dalin që të arratisen?  ...

La Casa de Papel Sezoni 2 – Episodi 5

11.31K Views0 Comments

Plani është në hapat e fundit. Inspektoria Raquel akuzohet se bashkëpunon me Profesorin.  ...

La Casa de Papel Sezoni 2 – Episodi 4

11.93K Views0 Comments

Pasi rrëfen një sekret të vjetër Moska humbet besimin e djalit. Një plan emergjent vendoset në lëvizje për të liruar Tokyon duke e detyruar të improvizojë.  ...

La Casa de Papel Sezoni 2 – Episodi 3

11.86K Views0 Comments

Duke e parë që plani i tyre nuk po funksionon, hajdutët synojnë të fitojnë zemrën e publikut përmes medias.Raqueli vë në zbatim një kurth për të kapur Profesorin.  ...

La Casa de Papel Sezoni 2 – Episodi 2

12.40K Views0 Comments

Policia merr në pyetje grabitësin e parë që kapet. I inatosur nga veprimet e fundit të Berlinit, Rioja mban qëndrim kundër tij...  ...

La Casa de Papel Sezoni 2 – Episodi 1

13.35K Views0 Comments

Një grup grabitësish shumë të veçantë sulmojnë fabrikën e stampimit të parave për të kryer grabitjen më të përsosur në historinë e Spanjës dhe për të marrë në shtëpi 2,400 milionë euro.  ...