Lucifer Sezoni 1 – Episodi 2

1.93K Views0 Comments

Lucifer ndihmon Chloe të hetojë një yll kinemaje pasi ndiqet nga paparacët. Maze dhe Amenadiel tentojnë të bindin Luciferin të kthehet në ferr. Shiko Shkarko Mystream Mirrorace VUP Oboom...

Lucifer Sezoni 1 – Episodi 1

3.70K Views1 Comments

Luciferi është larguar nga Ferri për të jetuar në Tokë. Kur vritet një mike e tij, ai bashkon forcat me anën e mirë të ligjit për të zbuluar se kush janë kriminelët dhe për t'u dhënë atë që me të drejtë meritojnë. ...

The Boys Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)

1.01K Views0 Comments

Finalja e sezonit! Pyetje marrin përgjigje. Sekretet zbulohet. Personazhet shpërthejnë dhe shumë më shumë....

The Boys Sezoni 1 – Episodi 7

576 Views0 Comments

Mos i beso kurrë një superheroi të njollosur, Djemtë e mësojnë këtë duke e pësuar. Homelander gërmon në të shkuarën. Starlight zbulon se dashuria vret....

The Boys Sezoni 1 – Episodi 6

541 Views0 Comments

Billy Butcher kërkon ndihmën e policisë, por gjërat mbeten në dorë të grupit i cili është gati t'i çojë gjërat deri në fund.  ...

The Boys Sezoni 1 – Episodi 5

534 Views0 Comments

Djemtë shkojmë në "Ekspozitën Beso" për të zbuluar më shumë për drogën e superheronjve.  ...

The Boys Sezoni 1 – Episodi 4

547 Views0 Comments

Një orë episod special me dhunë, nxjerrje sysh, grabitje avioni, çmendur, fantazma dhe një femër shumë intriguese.  ...

The Boys Sezoni 1 – Episodi 3

529 Views0 Comments

Është gara e shekullit. A-train kundër Shockwave për titullin e njeriut më të shpejtë në botë. Djemtë mblidhen përsëri dhe ndihen më të fortë....